Pension *** – příjemné ubytování v Č. Krumlově

pension-artNáš klidný penzion Vám nabízí ubytování v 7 pokojích o celkové kapacitě až 22 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových či čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a TV – SAT. Využít můžete zdarma připojení WI-FI internetu v celém komplexu Tenis-Centra. Součástí našeho pensionu je i venkovní letní bazén s hygienicky ošetřenou vodou.

Náš pension je vkusně a pěkně vybaven, pokoje pro hosty jsou moderní, čisté a poskytují kvalitní ubytování. Pro rodiny s dětmi poskytujeme slevy na ubytování jejich ratolestí. Při placení vašeho pobytu nemusíte mít u sebe hotovost, ale můžete platit kreditní kartou VISA, EURO CARD, MASTER CARD, SODEXO PASS. Recepce pensionu je otevřena denně od 8 do 22 hodin. (check in: 14:00-22:00, check out: 10:00)

Český Krumlov je jedno z nejkrásnějších,  historických,  českých měst. Jejím centrem protéká řeka Vltava. Český Krumlov je zapsán na seznam UNESCO díky svým 300 památkově chráněným objektům v historickém centru. Toto město nabízí svým obyvatelům a návštěvníkům k prohlídce nejen bohatou historii, ale také 7 muzeí, 4 galerie, četné divadelní a hudební festivaly. Český Krumlov se pyšní krásnou okolní krajinou a tak může nabídnout také sportovní aktivity, jako např. jízdu na raftu či na voru po Vltavě, výlety do okolí pěšky či na kole a koloběžkách, vyjížďky na koních a mnoho dalších zážitků.

Prohlédněte si všechny naše pokoje:

POKOJ 101


POKOJ 102

POKOJ 103

POKOJ 104

POKOJ 105

POKOJ 106

POKOJ 107

Ostatní foto

Pension Tenis Centrum v Českém Krumlově hodnocení