Restaurace – vaříme z kvalitních domácích surovin

restaurace-artNaše restaurace Vám nabízí tradiční českou a evropskou kuchyni, vynikající kávu, zákusky či pochoutky k točenému pivu. V naší restauraci využijete příjemného posezení s možností využití letní terasy s výhledem do sportovního areálu. Pro hotelové hosty je v restauraci zajištěna snídaně formou bufetu, nabízíme také celodenní stravování při turnajích a delších pobytech. Naše restaurace je nekuřácká.

V teplých letních měsících můžete využít příjemného posezení na terase. Pro své hotelové hosty v pensionu zajišťujeme snídaňový bufet, polopenzi či plnou penzi a při pořádání sportovních akcí či turnajů zajišťujeme celodenní stravu dle vašich požadavků. Zároveň vám připravíme na vaše přání grilování, opečení selátka či volka.

wifiPřímo v restauraci vám můžeme nabídnout sledování hudebních, sportovních a jiných programů na velkoplošné projekci. Naše restaurace o kapacitě 50 osob vám může nabídnout kvalitní moderní, českou kuchyni s příjemným posezením. Venkovní zastřešená terasa pro 45 osob nabízí v teplých dnech posezení i za mírného deště.

Speciálně nabízíme:

KVALITNÍ ZMRZLINA BOMBATO – když je zmrzlina umění…
MASO Z JIHOČESKÉ FARMY – Bošilec
PRAVÁ ITALSKÁ KÁVA – MOKAFLOR

Samozřejmostí je:

dot Tradiční česká kuchyně, pochoutky k pivu……

dot Příjemné posezení s možností využití letní terasy

dot Profesionální obsluha

dot Pro hotelové hosty snídaňový bufet

dot Celodenní stravování při turnajích a pobytech

dot Restaurace je nekuřácká

dot Vaříme pro bezlepkové dietetiky – celiaky

Fotogalerie:

« 1 z 5 »
Pension Tenis Centrum v Českém Krumlově hodnocení