Vítáme Vás na stránkách Tenis-Centra Český Krumlov

Sportovní komplex Tenis-Centrum je umístěn v klidové zóně historického města Český Krumlov, pouze 5 minut chůze z centra města.

Nabízíme Vám venkovní antukové kurty, víceúčelové venkovní hřiště, vnitřní tenisové kurty s umělým povrchem a beachvolejbalový kurt. V zimě rozšiřujeme nabídku o přetlakovou halu s antukou. Ubytování je možné v sedmi pokojích o celkové kapacitě 22 lůžek. Naše restaurace se může pochlubit vynikající českou a evropskou kuchyní.

Součástí našeho sportovního zařízení je i venkovní letní bazén s hygienicky upravovanou vodou, který je Vám plně k dispozici zdarma. Na objednávku zajistíme přímo v našem zařízení masáže.

Tenis-Centrum je ideálním místem pro pořádání tenisových pobytů a kempů, firemních turnajů či teambuildingů a školení. Zajistíme pro Vás s úplný servisem včetně občerstvení a organizace vlastního turnaje včetně doplňkového programu.

V rámci Tenis-Centra působí oficiální klub LTC Český Krumlov, který Vám nabízí výuku tenisu pod vedením profesionálních trenérů.

Bezpečné parkování pro Vás zajišťujeme zdarma na vlastním parkovišti před areálem Tenis-Centra.

Veškeré platby můžete provést hotově nebo kreditní kartou. Pro platbu v restauraci přijímáme také stravenky Sodexho.

freeSlužby ZDARMA:
Snídaně formou bufetu každý den ubytování
Ubytování dětí do 3 let
WIFI připojení k internetu
Venkovní bazén pro naše hosty
Venkovní dětské hřiště s atrakcemi

Tenis-Centrum Český Krumlov provozuje společnost Kámen a písek, spol. s r.o.
kap-logo


Pension Tenis Centrum v Českém Krumlově hodnocení